0 brandový web

CYKLO OBLEČENIE SILVINI

Vítame Vás na eshope českej značky SILVINI technical sportswear. Funkčné športové oblečenie či už pánske, dámske alebo detské vytvárame so zameraním hlavne na cyklistiku, beh a bežky. Celá kolekcia je navrhnutá tak, aby sa mohla kombinovať bunda, nohavice, dresy a doplnky z rôznych produktových skupín v jednej farebnej škále. Kolekcia je prepojená zaujímavým asymetrickým dizajnom a ochrannými reflexnými prvkami. Funkčné materiály, zaujímavé strihové prevedenie výrobkov a hlavne originálny dizajn cyklo oblečenia – to je SILVINI, značka pre celú rodinu. Naši odborníci Vám radi poradia s výberom produktov vhodných pre Vašu potrebu. V našej ponuke nájdete kategórie: bunda, nohavice, dres, mikina, termoprádlo, rukavice, plášť do dažďa vrátane ďalších kategórií.

Ako vybrať oblečenie?

Nielen cyklo oblečenie, ale aj bežecké oblečenie je potrebné vedieť vrstviť a vzájomne podporovať. V letných mesiacoch základ tvorí cyklistický dres a krátke nohavice. Tieto môžete doplniť návlekmi na ruky, vestou a ste vybavení na leto, koniec jari, ba dokonca aj na začiatok zimy. Na chladnejšie počasie si zadovážte bundu s odopínajúcimi rukávmi a cyklistické nohavice. Nezabudnite taktiež na návleky nielen na nohy a ruky, ale aj na tretry. Veľkosť návlekov na tretry a ponožky sú totožné s veľkosťou číslovania obuvi. Pri výbere veľkosti horných dielov sa riaďte obvodom hrudníka. Výška postavy je iba doplňujúci údaj. Pokiaľ sa hodnota nachádza na hranici veľkosti, zvoľte radšej väčšiu veľkosť. V prípade, že Vaše rozmerynezodpovedajú našim tabuľkám, kontaktujte nás, radi Vám poradíme. Pri výbere vhodného a kvalitného oblečenia na bicykel sa neoplatí šetriť. Nikdy sa neriaďte len podľa ceny. Snažíme sa pre Vás vytvoriť kolekciu, ktorá bude veľmi kvalitná, funkčná, ale za rozumné ceny.

Ako vyvíjame oblečenie na bežky?

Na túto otázku je najlepšou odpoveďou spolupráca našej značky SILVINI s dlhodobým českým reprezentantom v behu na lyžiach – Martinem Koukalem. Ten sa stal od minulého roku ambasádorom značky oblečenia na bežky. Podieľal sa hlavne na vývoji bežeckých nohavíc. Spolupracoval tiež na kvalite bežeckej bundy, vyvinutej z ľahkého materiálu, ktorý lepšie vyhovuje náročným podmienkam bežca. Postupne pracujeme na zlepšení jednotlivých produktov. Snažíme sa ich navrhnúť do kolekcií tak, aby boli vhodné pre každého užívateľa. Výkonnosť každého z nás je na inej úrovni, a to sa odráža aj pri oblečení na bežky. „Usilovne pracujeme na testovaní rôznych doplnkov ako sú napr. rukavice, ktoré sú jednou z najdôležitejších vecí, ovplyvňujúcich kvalitný výkon športovcov v bežeckom lyžovaní.“