YOUR RIDE / YOUR CHOICE

Pot, drina a napnuté svaly. Pevná vôľa, ktorá vás dovedie k čistej hlave na konci cesty. Oblečieme Vás na to. Sme SILVINI.


enduro_about_us.JPG

KTO SME?

Sme spoločnosť zložená z ľudí, ktorí žijú športom. Máme vynikajúce vzájomné vzťahy, ako aj vzťahy s našimi obchodnými partnermi a zákazníkmi.

Úzko sa špecializujeme na technické športové oblečenie. Športom číslo jeden je pre nás cyklistika, ale v zimných mesiacoch sa venujeme aj bežeckému lyžovaniu, ktoré je ideálnou alternatívou, keď napadne sneh. Týmto dvom športom dokonale rozumieme.

Vieme, že našimi najčastejšími zákazníkmi sú hobby športovci. Napriek tomu sme sa rozhodli vytvoriť rad oblečenia špeciálne navrhnutého pre maximálny športový výkon. Kladieme dôraz na to, aby si svoju cestu našli aj aktívni športovci, pre ktorých je šport spôsobom života. Chceme, aby naše oblečenie umožnilo každému posúvať svoje hranice.​

POCTIVÁ ČESKÁ ZNAČKA

Sme poctivá, čisto česká značka bez zahraničného kapitálu. Zameriavame sa najmä na dobre padnúce športové oblečenie.

Vývoj a dizajn výrobkov, konštrukcia vzorov a všetky strategické činnosti potrebné na dokonalé fungovanie značky sa uskutočňujú v Českej republike. Výroba prebieha v Číne, v starostlivo vybraných továrňach, kde prostredníctvom nášho manažéra kvality dohliadame na presné postupy a dodržiavanie vysokých štandardov, čo nás odlišuje od spoločností, ktoré dovážajú len čínsky tovar.

Rozhodli sme sa pre ázijskú výrobu, pretože v súčasnosti nie je na trhu nikto iný, kto by nám dokázal poskytnúť technológiu, materiály a kvalitu spracovania na takej vysokej úrovni v pomere k cene ako Čína.

_R0A9328.jpg
profil.svg
profil.svg
profil.svg

Registrácia nového účtu