0 brandový web

Doprava, platba, výmena a vrátenie

ZASLANIE TOVARU

Potrebujete objednávku poslať domov, alebo do firmy? Zašleme vám ju cez dopravnú spoločnosť DPD. Tovar objednaný do 12:00 sa snažíme odoslať ešte ten istý deň, tak, aby vám do dvoch dní dorazilo.

Platby: online GoPay pri objednávke, alebo na dobierku pri prevzatí balíka.

Doručenie DPD - pri nákupe nad 75 € doprava zadarmo.

Výmena tovaru

Tovar nakúpený v našom eshope je možné vymeniť max. do jedného mesiaca od nákupu. Pokiaľ Vám tovar z nejakého dôvodu nesadne alebo Vám nevyhovuje veľkosť, môžete nepoškodený tovar s visačkou a v obale poslať na adresu:

SILVINI s.r.o.

Pražská 239

250 66 Zdiby

reklamace,silvini,com,reklamace[ZAVINAC]silvini.com

Do balíka prosím pridajte kópiu faktúry a formulár na výmenu / vrátenie tovaru, v ktorom uvediete dôvody výmeny, a za čo si žiadate tovar vymeniť. Podmienkou je, aby požadovaný tovar bol na sklade. O uskutočnení výmeny Vás budeme informovať emailom.


Vrátenie tovaru

V prípade, že nie ste s tovarom  z akéhokoľvek dôvodu spokojný, môžete nám ho v zákonnej dvojtýždňovej lehote vrátiť a požiadať o vrátenie peňazí. Nepoškodený tovar prosím pošlite na adresu:

SILVINI s.r.o.

Pražská 239

250 66 Zdiby

reklamace,silvini,com,reklamace[ZAVINAC]silvini.com

Do balíka pridajte formulár na výmenu / vrátenie tovaru a kópiu faktúry. Nezabudnite uviesť číslo účtu, kde budete chcieť vrátiť peniaze. Peniaze vraciame len bankovým prevodom. O spätnom prijatí tovaru k nám, Vás budeme informovať prostredníctvom  emailu.


REKLAMÁCIA TOVARU

Nie ste s kvalitou tovaru spokojní? Potrebujete ho reklamovať? Pošlite nám ho späť na adresu:

SILVINI s.r.o.

Pražská 239

250 66 Zdiby

reklamace,silvini,com,reklamace[ZAVINAC]silvini.com

Do balíka pridajte faktúru a vyplnený formulár na výmenu / vrátenie tovaru. Nezabudnite uviesť číslo účtu, na ktorý chcete peniaze zaslať, v prípade vrátenia peňazí.

O prijatí tovaru späť k nám vám dáme vedieť e-mailom.